M-RP.pl

tlopoprawka.png

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-12-03 18:24:24

ogtrapik
Użytkownik
Dołączył: 2019-12-03
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 78.0.3904.108

W/S Tree Palm Piru

W/S Tree Palm Piru - chcemy zagrać ulicznych bambusów którzy wychowali się w małej grupce na dworze za dzieciaka, mamy konflikty z innymi Gangami itp... handel narkotykami i broniami to codzienność. gramy z mieszka do og "gangbanger" - głównie będziemy przesiadywać na South-Central to tam będzie działała cała rozgrywka HG i IC każdy z naszych czarnuchów jest karany i ścigany także na każdego wydany jest organ ścigania od Five-Zero. pod koniec 2019 roku z więzienia wyszła tak zwana cała głowa czarnuchów która zaczęła kierować całą grupą przez co wdała się w bójki napady z bronią w ręku handlem narkotykami twardymi i tak dalej... Pod wieczór na ulicach w South-Central można zauważyć piekło, strzelaniny i ćpunów leżących na ziemii każdy z nich ma przy sobie Czerwoną Bandanę to oznaki bycia przestępca. | zagrają: ja "ogtrapik" (lider) kaktus, furiat, taz3r kolegasiemanko fluffy i inni którzy jeszcze nie są zastanowienii | a i ps.. wiem że bardzo mało ale mozecie nas dać na testa - sprawdzenie jak gramy i zadecydować to może być ciekawe gramy naprawde dobrze i nikt z nas to nie odwalacz i ogolnie jeszcze tej reszty których wymieniłem nie ma ale rozkminiają nad nickami do gierki pozdro

Ostatnio edytowany przez ogtrapik (2019-12-03 18:34:07)

Offline

#2 2019-12-04 17:36:48

Kaczpelekk
Właściciel
Skąd: Chicago
Dołączył: 2019-11-22
Liczba postów: 23
WindowsChrome 78.0.3904.108

Odp: W/S Tree Palm Piru

nie,  brak jakiejkolwiek historii, wszystko napisane ooc


Potrzebujesz pomocy?
Pisz na discord : Kaczpelekk#2917

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
doktoratyopniered - e-parlamentnauki - pilkawsieci - psrpg - glazing